Sare roma
Procentai
RETRO

Geras žodis nekainuoja

Viekšnių kultūros centras drauge su Viekšnių seniūnija ir Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriumi penktadienį Viekšnių seniūnijos gyventojų atstovus sukvietė į Padėkos vakarą. Baigiant metus tai buvo proga padėkoti už prasmingus darbus, palinkėti gražių ateinančių metų, pamąstyti apie ateities planus.

Kad netrūktų šilumos ir vienybės

Po Padėkos vakarą pradėjusio Palnosų kultūros namų merginų šokio Politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus salėje sužibo simbolinės žvakių liepsnelės. „Tegul prie gimtojo židinio sugrįžta mūsų vaikai, kad ir kur jie būtų išsibarstę, tegul ugnies šviesa ir šiluma sušildo mūsų sugrubusias širdis ir sielas, – tokiais linkėjimais į susirinkusiuosius kreipėsi vedėjai – Viekšnių kultūros centro renginių koordinatorė Salomėja Krupovisovienė ir politikas bei aviatorius Klemas Inta. – Mes, Kultūros centras, norime padėkoti už visuomeninę veiklą, už pagalbą ruošiant įvairius renginius. Tikslas buvo sukviesti visų ne pelno siekiančių visuomeninių organizacijų, ugdymo įstaigų atstovus. Tokių organizacijų Viekšnių seniūnijoje suskaičiavome 28, tik nepavyko susisiekti su medžiotojais.“ Vedėjai už pagalbą ruošiant vakarą dėkojo Viekšnių seniūnijai bei Politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus administracijai.

 Džiaugėsi prasmingais darbais

Viekšniškių renginyje dalyvavo ir kuo nuoširdžiausius linkėjimus išsakė svečiai – LR Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjas Česlovas Čyžas, Mažeikių muziejaus direktorius Vaidotas Balzeris, Ventos regioninio parko direktorius Andrius Almanis.

Renginio vadėjai už bendradarbiavimą padėkojo ugdymo įstaigoms – Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriui (vedėja Tatjana Kinčienė), lopšeliui-darželiui „Liepaitė“ (direktorė Joana Perminienė), Viekšnių gimnazijai (direktorius Rimantas Gricius), Vinco Deniušio meno mokyklai (direktorius Vitalis Lizdenis), Daubiškių pagrindinei mokyklai (direktorė Silva Poškienė), Viekšnių miesto bendruomenei (pirmininkas Leonidas Maneikis), Kapėnų kaimo bendruomenei ( pirmininkė Rima Bučienė), Užventės kaimo bendruomenei (pirmininkė Birutė Jonkuvienė), Gyvolių kaimo bendruomenei (pirmininkė Asta Paulauskienė ir seniūnaitis Vidas Šimkevičius), Palnosų kaimo bendruomenei (pirmininkas Darius Buknys), Pakalupio kaimo bendruomenei (pirmininkas Aldonis Eselinas).

      Taip pat pagerbti Viekšnių seniūnijos atstovai (seniūnas Kornėlijus Kryžius), Mažeikių muziejaus Viekšnių filialų (Aviacijos pradininko A. Griškevičiaus memorialinio ir Viekšnių pirmosios vaistinės muziejaus) vadovės, dr. Antano Biržiškos sveikatos namai (vadovė gyd. Aušrelė Gurauskaitė), Viekšnių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas kun. Kęstutis Zybartas, Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių filialo darbuotojos, Viekšnių kultūros centras (direktorė Birutė Švažienė).

      Įvertinta jaunimo organizacijų – jaunųjų maltiečių (vad. Emilija Plastinina), ateitininkų (vad. Paulius Auryla), valančiukų (vad. Henrita Kateivienė ir Violeta Gurskienė, beje, šios pedagogės taip pat vadovauja ir Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios Vaikų dienos centrui), jaunųjų šaulių (vad. Antanas Šliažas) – vaikų asmenybes formuojanti veikla.

      Pagerbtos Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios Caritas (vad. Nijolė Januškevičienė), Sausio 13-osios brolijos (vad. Bronelė Kolbergienė), Viekšnių tremtinių (vad. Teofilis Januškevičius), Viekšnių „Bočių“ (vad. Bronislovas Andriuška) organizacijos, kurios puoselėja istorinę atmintį ir globoja garbaus amžiaus žmones.

      Pasidžiaugta laisvais menininkais pasivadinusių kalvio Česlovo Pečetausko, fotografų Loretos ir Sigito Kazlauskų, dailės pedagogų Jolitos Parieštienės, Vitalijaus Baltučio, Gitanos Butkuvienės miestelį puošiančiais darbais.

Džiugino dėmesys

      Nebuvo pinigų brangioms dovanoms, tačiau Kultūros centro darbuotojų savomis rankomis sukurtos puokštės buvo daug vertingesnė dovana nei už didžiausius pinigus nupirktas daiktas. O kur dar kapelos „Virventa“ (vad. Rimantas Mikalauskas), Kultūros centro meno vadovo Roberto Bartašiaus, moksleivės Godos Šiuipytės atliekamos skambios melodijos, Mažeikių parodijų grupės „Šypsenėlė“ padovanota žaisminga nuotaika. Šventinę atmosferą kūrė viskas: ir padėkos, ir pašmaikštavimai, ir išėjusiųjų pagerbimas, ir raginimas padėti vargstantiems, ir bendros tremtinių dainos, ir nuskambėjęs Rimai Bučienei jubiliejaus proga ir visiems kartu „Ilgiausių metų“... Gražu, kai dirbama nesitikint atlygio, tačiau malonu, kai atliktas darbas kažkieno pastebimas. O jeigu šįkart niekas nepastebėjo – ateis laikas: pamatys ir padėkos.

      Gaila, per maža vietos, kad galima būtų pakviesti visus, daugiau ar mažiau prisidėjusius prie renginių organizavimo, seniūnijos žmonių geresnės nuotaikos, prasmingesnės būties, skaidresnės kasdienybės kūrimo.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode