Sare roma
Procentai
RETRO

Uždarius du pasienio punktus su Baltarusija, likusiuose auga vilkikų eilės, teigia VSAT

vilkikaiLietuvai šią savaitę uždarius dar du pasienio kontrolės punktus su Baltarusija, likusiuose dviejuose išaugo laukiančių vilkikų eilės.

Kaip BNS informavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovas Giedrius Mišutis, tiek Medininkų, tiek Šalčininkų pasienio kontrolės punktuose iš Baltarusijos pusės šeštadienį laukė po 670-680 vilkikų.

Pasienyje su Lenkija eismas nukreipiamas į platesnį kelią

lenkijaLenkijos ūkininkams ketinant savaitę iš dalies blokuoti kelią Lietuvos ir Lenkijos pasienyje, ties buvusiu Kalvarijos ir Budzisko pasienio punktu, penktadienį ryte pagrindinis greitkelis į Varšuvą pasienyje yra užblokuotas policijos, tačiau pačių ūkininkų ar jų technikos kol kas nėra. 

Vietoje esanti BNS žurnalistė sako, jog eismas nukreipiamas į aplinkkelį, vedantį į Budziską ir vėl susijungiantį su greitkeliu – šis kelias yra kur kas platesnis ir jame yra vietos sustoti automobiliams.    

Iš Lietuvos pusės pasienyje stovi vienas muitinės automobilis, tuo metu Lenkijos pusėje – maždaug 8 policijos ir muitinės ekipažai. 

Močiutė Verutė kukliai primena: „Kantriai lauksiu tavo deklaracijos“

maltieciuveruteAtkreipdama dėmesį į vyresnių žmonių problemas, Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai) pradeda viešinimo kampaniją „Kantriai lauksiu tavo deklaracijos“. Jos tikslas paskatinti žmones skirti jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį maltiečiams, kurie vargstančiais seneliais rūpinasi daugelį metų. Maltiečiai nuolat prisideda prie 2320 senyvo amžiaus žmonių, patyrusių artimųjų netektis, nepriteklių, ligas, kasdienybės palengvinimo ir kviečia visuomenę nelikti abejingą.

Departamentas įspėja dėl melagingos informacijos užsieniečiams apie deportaciją

deportMigracijos departamentas įspėja dėl užsieniečius vienijančiose socialinių tinklų grupėse platinamos dezinformacijos apie iš departamento gaunamus skambučius dėl jiems neva gresiančios deportacijos.

Departamentas įspėja, kad šie skambučiai yra melagingi, o įstaigos darbuotojai neskambina Lietuvoje esantiems užsieniečiams ir telefonu nepraneša nei apie neva keliamas grėsmes, nei apie deportaciją. 

„Žalgirio“ arena atšaukė atlikėjos LP koncertą

atsaukeKauno „Žalgirio“ arena antradienį pranešė, kad atšaukė JAV atlikėjos LP koncertą, jai socialiniuose tinkluose paviešinus nuotraukas su Rusijos vėliavos spalvų džemperiu ir pareiškus, kad pasiilgo savo gerbėjų Rusijoje.

„Žalgirio“ arena atšaukia JAV atlikėjos LP koncertą“, – feisbuko paskyroje pranešė arena.

VSAT ir policija ruošiasi galimiems nesklandumams pasienyje su Lenkija

sulenkijaLenkijos ūkininkams nuo kovo 1 dienos ketinant savaitę blokuoti kelią Lietuvos-Lenkijos pasienyje, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) ir Lietuvos policija sako renkančios informaciją ir ruošiasi galimoms  automobilių eilėms bei kitiems nesklandumams Lietuvos pusėje.

Per akciją „Radarom!“ surinkta virš 8,2 mln. eurų įrangai Ukrainos kariams

radaromPer labdaros akciją „Radarom!“ surinkta daugiau nei 8,2 mln. eurų įsigyti Ukrainos karius apsaugoti skirtą įrangą.

Tai paskelbta sekmadienį po vidurnakčio, pasibaigus paramos koncertui.

„Matydamas šią sumą, sakau, kad mes nupirksim 1 115 saugaus kario komplektų“, – sakė vienas iš renginio vedėjų ir akcijos organizatorių A. Tapinas.

„Sodros“ anoniminė pasitikėjimo linija – užkirsti kelią pažeidimams ir paslaugų kokybei gerinti

sodralogoJei savo aplinkoje ar „Sodros“ darbuotojų veikloje matote galimų pažeidimų ar piktnaudžiavimo atvejų, susijusių su „Sodros“ veikla, apie juos galite pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu 1883 arba elektroninio pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Anoniminė pasitikėjimo linija kuria saugią aplinką pranešėjams – jiems nereikia atskleisti jokių savo asmens duomenų ar baimintis pasekmių.

Bankrutuoja siuvimo įmonė „Kauno Baltija“

siuvyklaBankrutuoja žinomiems prekių ženklams siuvusi įmonė „Kauno Baltija“, kurioje dirba 115 darbuotojų, rašo „Verslo žinios“. 

Kauno apygardos teismo nutartyje dėl bankroto bylos iškėlimo rašoma, kad karo Ukrainoje pasikeitus rinkų, žaliavų tiekimo struktūrai įmonė patiria didelių finansinių sunkumų ir neturi galimybės vykdyti įsipareigojimų kreditoriams.

Lietuva Ukrainai iš viso skyrė 570 mln. eurų vertos karinės paramos

apsaugaiLietuvos karinės paramos Ukrainai vertė pasiekė 570 mln. eurų, antrųjų karo metinių išvakarėse skelbia Krašto apsaugos ministerija (KAM).

Kaip penktadienį nurodoma ministerijos pranešime, Lietuva Ukrainos kariuomenei tiekia karinę ginkluotę, techniką, šaudmenis, prisideda finansiniais įnašais tarptautiniuose fonduose.

Ekspertai: neturintys nuomonės su Kinija susijusiais klausimais – pavojingiausia grupė

kinijaKinijos poveikį Baltijos šalyse analizavę ekspertai sako, kad tyrime nuomonės apie Kiniją neturinti didelė dalis apklaustųjų yra pavojingiausia masė.

Tyrimo duomenimis, beveik pusė apklaustųjų neturėjo nuomonės dėl teiginio, ar Taivanas yra Kinijos dalis. Tuo metu du penktadaliai neapsisprendusių lietuvių buvo ir dėl teiginio, kad parama Taivanui neduoda Lietuvai jokios ekonominės naudos, todėl turėtų būti mažiau svarbi nei gerų ekonominių santykių su Pekinu palaikymas.

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode